Frank Liivakule mänguaega andnud Flora alistas Levadia ({{commentsTotal}})

Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Halliturniiri teise vooru avalahingus võitis FC Flora Tallinna derbis tänu tugevale teisele poolajale 2:1 FCI Levadiat.

Flora eest tegid teiste hulgas kaasa Frank Liivak (mullu Sarajevo), kes alustas algkoosseisus ning teise poolaja mänginud Karl Mööl (mullu Nõmme Kalju), vahendab Soccernet.ee. FCI Levadia testis Sloveenia poolkaitsjat Timotej Dudlekit, kes varasemalt mänginud Ungari, Leedu ja Horvaatia klubides.

Nikita Andrejev viis FCI Levadia avapoolajal juhtima, kuid vahetusmees Erik Sorga suutis teisel poolajal viigistada. Võiduvärava lõi Flora eest Karl Mööl, kes tegi rohesärkide eest skoori viimati 2013. aasta mais.

Kui Liivaku siirdumine Florasse on isegi reaalne, siis Mööl otsib jätkuvalt endale mängupaika piiri taga.