Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Saluri: pean kõrgushüpet nullist alustama

Londonis toimuvatel kergejõustiku maailmameistrivõistlustel hoiab Karl Robert Saluri kümnevõistluses avapäeva järel 4204 punktiga 14. kohta.

"Ei ole paha," võttis Saluri viis esimest ala ETV-le antud intervjuus ühe lausega kokku. "Kui teisel päeval lähen odaviskele võrreldes isikliku rekordi graafikuga miinus 50 punkti, siis on kõik võimalik."

Saluri läbis 100 meetrit 10,55-ga, hüppas kaugust 7.49, tõukas kuuli 13.98, hüppas kõrgust 1.84 ja jooksis 400 meetrit 47,76-ga. "Tuul oli nii sprindis kui kaugushüppes minu kahjuks," tõdes Saluri. "Kuulitõukes ma enamat ei oodanudki, sest neli nädalat tagasi vigastasin rannet ning võistlesin täna valuvaigistite toel. Kõrgushüppes pean midagi muutma. Hüppan tehnikaga, mille omandasin 14-16 aastaselt ja raske on midagi teha. Pean nüüd nullist alustama."

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: