ERR-i sporditoimetus

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
ERR Sport Autor/allikas: ERR

Üldkontaktid

Telefon: 628 4429

Üldaadress: F. R. Kreutzwaldi 14, 15029 Tallinn, Eesti

E-post: sport@err.ee

Sotsiaalmeedias: Facebook, Instagram

ERR-i veebi sporditoimetus

Maarja Värv – vastutav toimetaja. maarja.varv@err.ee, 628 4641
Siim Boikov – toimetaja (siim.boikov@err.ee)
Anders Nõmm – toimetaja (anders.nomm@err.ee)
Liisi Alamaa – toimetaja (liisi.alamaa@err.ee)
Kristo Tamm – toimetaja (kristo.tamm@err.ee)

Televisiooni sporditoimetus

Rivo Saarna – sporditoimetuse juhataja. rivo.saarna@err.ee, 628 4426
Aet Süvari – toimetaja-saatejuht
Alvar Tiisler – toimetaja-saatejuht
Anu Säärits – vastutav toimetaja-saatejuht
Eha Väinsalu – režissöör
Helar Osila – toimetaja-saatejuht
Mia Liina Lepik – juhiabi
Kristjan Kalkun – toimetaja-saatejuht
Margit Rand – režissöör
Sebastian Koljak – režissöör
Tõnis Terve – režissöör
Tarmo Tiisler – vastutav toimetaja
Tiina Koljak – produtsent

Raadio sporditoimetus

Juhan Kilumets – raadio sporditoimetuse juht. juhan.kilumets@err.ee, 611 4360
Ragnar Kaasik – reporter-toimetaja
Johannes Vedru – reporter-toimetaja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: