Bayern lõi koduliigas seitse väravat, Kane'ilt kübaratrikk

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas võttis Müncheni Bayern senise hooaja suurima võidu, kui alistas laupäeval koduväljakul Bochumi lausa 7:0.
Bayern haaras juba pooletunnise mängu järel kolmeväravalise edu, kui neljandal minutil tegi skoori Eric Maxim Choupo-Moting, kaheksa minutit hiljem Harry Kane ning 29. minutil Matthijs de Ligt. 38. minutil lõi kodumeeskonna neljanda värava Leroy Sane.
Üheksa minutit pärast teise poolaja algust realiseeris Inglismaa koondise kapten penalti ning vormistas pärast Mathys Teli 81. minuti väravat 88. minutil oma kübaratriki. Kane on viie vooruga nüüd Bundesligas löönud seitse väravat, temast enam on suutnud vaid selle hooaja komeet, juba kümne tabamuseni jõudnud Stuttgardi ründaja Serhou Guirassy.
Pahasti käib aga kevadel eelmise hooaja neljanda kohaga lõpetanud ja Meistrite liigasse pääsenud Berliini Unioni käsi: pärast kahe võitu on nüüd kaotatud kolm mängu järjest, laupäeval jäi pealinna meeskond 0:2 alla tabelis neljandaks kerkinud Hoffenheimile.
Timo Werneri 75. minuti värav andis RB Leipzigile 1:0 võõrsilvõidu Mönchengladbachi Borussia üle ja nii jätkavad 13 punkti kogunud Bayerni järel 12 punkti peal nii Stuttgart, Leipzig kui Hoffenheim. 11 punkti on kogunud Dortmundi Borussia, kes oli laupäeval Marco Reusi 68. minuti väravast 1:0 üle Wolfsburgist.
Toimetaja: Anders Nõmm