Jürgens säras Torino karikamängus värava ja resultatiivse sööduga

Oliver Jürgens (sinises)
Oliver Jürgens (sinises) Autor/allikas: Milano Interi kodulehekülg

Eesti jalgpallur Oliver Jürgens lõi Itaalia U-19 karikavõistlustel ühe värava ja andis ühe resultatiivse söödu, aidates Torino noortevõistkonna 5:0 võiduga Como eakaaslaste üle 1/16-finaali.

Torino võitis avapoolaja 1:0 ja lõi teisel poolajal 20 minutiga neli väravat, vahendab Soccernet.ee. 19-aastane eestlane andis resultatiivse söödu 2:0 tabamusele ja vormistas ise penaltipunktilt seisuks 4:0. Lisaks oli Jürgens osaline nii esimesele kui ka viiendale väravale eelnenud söödumängus. Algkoosseisu kuulunud Eesti ründaja vahetati pärast viiendat väravat välja. Torino läheb 1/16-finaalis vastamisi Cremonesega.

Itaalia U-19 kõrgliigas on Jürgens sel hooajal löönud kaks väravat ja andnud kaks resultatiivset söötu. Torino asub üheksa vooru järel 14 punktiga kaheksandal kohal.