Eesti tuli kettagolfi tiimide MM-il kullale

{{1661011500000 | amCalendar}}
Foto: Eesti discgolfi koondis

Horvaatias toimunud kettagolfi tiimide maailmameistrivõistlustel kohtus finaalis Eesti Tšehhiga, kellega kohtuti ka alagrupi faasis, kus mäng jäi viiki. Eesti domineeris täielikult finaali ja suutis Tšehhi vastu võita kõik neli mängu.

Formaat finaalis nägi ette kokku neli eraldi mängu. Kaks üksikmängu ja kaks paarismängu. Finaal algas põnevalt aga lõpuks Eesti domineeris täielikult finaali ja suutis Tšehhi vastu võita kõik neli mängu.

Mauri Villmann suutis meeste üksikmängus võita oma vastast kindlalt 7:1. Henar Ruudna suutis samuti oma vastast võita tulemusega 6:3. Paarismängu võistkonda kuulusid Mathias Villota ja Kaidi Allsalu, kes võitsid oma mängu 4:1 ning Kristjan Solodov ja Anneli Tõugjas-Männiste suutsid samuti võita oma vastast 6:3.  

"Tänasel päeval midagi rohkem oleks raske soovida. Ma arvan, et see ei ole veel niimoodi kohale jõudnud nagu võiks jõuda," sõnas Anneli Tõugjas-Männiste.

Lisaks kuulusid võistkonda Rasmus Metsamaa, Marko Narits ja Kristi Unt. Üheksaliikmelise koondise kapteniks oli Siim Ühtid, kes ütles uute maailmameistrite kohta järgmist: "Meie suurim tugevus oli väga hästi komplekteeritud võistkond. Sellise võistkonna kapten on au olla."

"See on kindlasti väga eriline tunne. Täna on Eestil väga tähtis päev ja et see finaal täna oli ja et see võit koju tuli," ütles Kaidi Allsalu.

Toimetaja: Janno Joala

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: