Nazarov: kui on rekordnumbrid tablool, siis on õnnestunud jooks

Foto: ERR Sport

Esmaspäeval, 15. juulil algavad kergejõustiku Euroopa meistrivõistlused. Meeste 100 m jooksu esimeses eelringis on esimesel päeval eestlastest lisaks kümnevõistlejatele stardis ka Karl Erik Nazarov, kelle jaoks on tegu esimese EM-iga välitingimustes.

"Tahaks loota et hooaja parima vormiga. Ärevust veel ei ole, aga võistlustunne tuleb homme sisse kui käin peaareenil ära," ütles Karl Erik Nazarov enne võistlust.

Nazarovi 100 m jooksu isiklik rekord on sel suvel juunikuus joostud 10,34.

"Kindlasti tahan kiiremini joosta. Selle jaoks ma siia tulin ja seda loodan näidata kohe esmaspäeva hommikul," ütles Nazarov.

23-aastane sprinter oli selle hooaja algul väga heas hoos, kuid suve keskpaigas oli vormikõver veidi allapoole, et EM-iks jällegi parim võimalik seisund saavutada.

"Kindlasti tahtsin rohkem anda endast teatejooksus ja tuleb hinnata valmisolekut. Ei saa kolm kuud nii kiiresti joosta. Seda natuke tuli ajastada ja teine tippvorm ajastada just siia Münchenisse," sõnas Nazarov.

Nazarovi sõnul pole tal 100 m jooksus stardid siiani veel hästi õnnestunud.

"Suvine periood ei ole mul sajas meetris start nii hästi õnnestunud veel. Kui ma hea stardi saan ja 30-40 töötan hästi ja saan ilusti püsti, siis sealt ma peaksin hea lauluga ära minema. Kui on rekordnumbrid tablool siis on õnnestunud jooks," kommenteeris Nazarov.

Toimetaja: ERR Sport

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: