Shein aitas koduklubi teise järjestikuse võiduni

Rocco Robert Shein
Rocco Robert Shein Autor/allikas: FC Utrecht

Hollandi jalgpalli kõrgliigaklubi Utrechti noortemeeskonnaga liitunud Rocco Robert Shein kuulus Eerste Divisies teist mängu järjest algkoosseisu ja aitas Jong Utrechtil jõuda teise järjestikuse võiduni, kui võõral väljakul alistati 2:0 nimeka PSV järelkasvumeeskond.

Eelmises voorus Sheini värava abil 3:2 Helmondist jagu saanud Utrechti noored lõpetasid sellega viiemängulise kaotusteseeria, seejuures oli viimasest 18 liigamängust tegu alles neljanda korraga, kui punkte saadi. Nüüd korrati aga saavutust, milleni küünditi viimati mullu septembris ehk võeti kaks võitu järjest, vahendab Soccernet.ee.

Skoori avas 38. minutil poolkaitsja Mees Rijks ning 82. minutil vormistas lõppseisu teise poolaja algul vahetusest sekkunud Sylian Mokono. Shein vahetati koos avavärava autori Rijksiga puhkama 70. minutil.

Hollandi esiliiga tabelis on kaks järjestikust võitu kergitanud 20 meeskonna konkurentsis 12. reale. Samas edestatakse punase laterna rollis olevat Almere Cityt endiselt vaid kaheksa punktiga.

Toimetaja: Sirli Vaarik