Charleroi ja Ferencvaros võitsid pärast eestlannade sekkumist

Signy Aarna
Signy Aarna Autor/allikas: Liisi Troska/jalgpall.ee

Eesti jalgpallurite Signy Aarna ja Pille Raadiku koduklubi Aland United, Renate-Ly Mehevetsa koduklubi Charleroi Sporting kui ka Inna Zlidnise koduklubi Ferencvaros olid kõrgliigamängudes võidukad.

Aarna pääses esmakordselt pärast 17. juulit Alandi põhikoosseisu. Juba varem kolmanda koha kindlustanud Aland alistas Soome naiste kõrgliiga eelviimases voorus Espoo Honka 1:0. Aarna mängis 76 minutit, Raadik tegi kaasa terve kohtumise ja sai avapoolaja lõpus kollase kaardi, vahendab Soccernet.ee.

Charleroi oli Belgia naiste kõrgliigas Aalsti Eendrachti vastu 0:1 kaotusseisus, kui vahetas teiseks poolajaks Mehevetsa väljakule. Lõpuks võitis Charleroi mängu 3:2.

Zlidnis sekkus vahetusest 66. minutil, kui Ferencvarose ja Diosgyöri kohtumises oli seis 1:1 viigis. Ferencvaros võitis lõpuks kohtumise 3:1 ja tõusis hetkel Ungari naiste kõrgliigas liidriks.