Leicester mängis 80 minutit enamuses, aga piirdus punktiga

Jannik Vestergaard (keskel pikim) näeb punast kaarti
Jannik Vestergaard (keskel pikim) näeb punast kaarti Autor/allikas: SCANPIX/PA

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas peeti reedel üks kohtumine, kui Meistrite liiga kohta jahtiv Leicester City piirdus Southamptoni vastu 1:1 viigiga.

Kodumeeskond Southampton jäi juba 10. minutil väljakule kümne mehega, kui keskkaitsja Jannik Vestergaard kaotas oma karistusala lähedal palli üle kontrolli ja tõmbas seejärel maha üks-üks olukorda pääsemas olnud Jamie Vardy.

Poolteist aastat tagasi püstitas Leicester Southamptonis Inglismaa kõrgliiga rekordi, kui võitis toona võõrustajaid koguni 9:0. Seekord ei suutnud 2015/16 hooaja meister olukorda aga ära kasutada ja jäi hoopis ise kaotusseisu, kui James Ward-Prowse realiseeris 61. minutil penalti.

Seitse minutit hiljem tõi Jonny Evansi tabamus tabloole viiginumbrid, ent enamat Leicester ei suutnud ja nii lõppes kohtumine 1:1 viigiga. Leicester on 34 mänguga kogunud 63 punkti, Chelseal on neljandana 58 ja West Hamil 55 punkti. Mõlemad on Leicesterist pidanud ühe kohtumise vähem.