West Ham tõusis võiduga Burnley üle liiga viiendaks

Michail Antonio tähistamas oma teist väravat Burnley vastu. Autor/allikas: SCANPIX/PA

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas West Ham esmaspäeva õhtul Burnley 2:1 ja tõusis võiduga liiga viiendaks.

Burnley sai ainsa värava penaltist 19. minutil, mille realiseeris Chris Wood. West Hami ründaja Michail Antonio vastas aga omalt poolt kahe väravaga 21. ja 29. minutil ning rohkem väravalisa mängu jooksul ei tulnud.

West Ham tõusis võiduga liiga viiendaks ning on nüüd kolme punkti kaugusel neljandal Meistrite liiga kohal asetsevast Chelseast.

Premier League'i teises esmaspäevases kohtumises mängisid 1:1 viiki West Bromwich Albion ning Wolverhampton Wanderers.

Tabeliseis: 1. Manchester City 80 punkti (34 mängust); 2. Manchester United 67 punkti (33 mängust); 3. Leicester 63 punkti (34 mängust); 4. Chelsea 61 punkti (34 mängust); 5. West Ham 58 punkti (34 mängust); 6. Tottenham 56 punkti (34 mängust); 7. Liverpool 54 punkti (33 mängust).

Toimetaja: Kristjan Kallaste