Klavan ja Cagliari pidid koduväljakul leppima viimastel minutitel viigiga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Ragnar Klavan (paremal)
Ragnar Klavan (paremal) Autor/allikas: SCANPIX/TT NYHETSBYRÅN

Itaalia jalgpalli kõrgliigas mängis Ragnar Klavani koduklubi Cagliari koduväljakul Speziaga 2:2 viiki. Eestlane tegi kaasa terve kohtumise.

Spezia asus 36. minutil kohtumist juhtima Emmanuel Quartsin Gyasi väravast. Avapoolajal rohkem väravaid ei nähtud. Riietusruumist tulles rebis Cagliari aga ette, kui 52. ja 58. minutil olid täpsed Joao Pedro ja Leonardo Pavoletti. Cagliari oli lähedal kohtumise võitmisele, kuid Spezia teenis üleminutitel penalti, mille realiseeris M'Bala Nzola ja nii tuli koduväljakul vastasega viiki leppida.

Liigatabelis hoiab Cagliari kolme võidu, kahe viigi ja nelja kaotusega 11. kohta. Spezia on kahe võidu, nelja viigi ja kolme kaotusega 14. tabelireal.

Teised tulemused: Lazio – Udinese 1:3, AC Milan – Fiorentina 2:0, Bologna – Crotone 1:0.