Rammo asus Tallinna Jahtklubi karikavõistlustel liidriks

Karl-Martin Rammo
Karl-Martin Rammo Autor/allikas: Riina Ramst

Lohusalus toimuv Purjetamise Eesti meistrivõistluste etapp Tallinna Jahtklubi karikavõistlused algas reedel kahe võistlussõiduga kõigile klassidele. Esimesel võistluspäeval tuli sportlastel end proovile panna vaikses tuules.

Laser Standard klassis läks ühe punktiga juhtima kaks sõiduvõitu saanud Karl-Martin Rammo. Teisel kohal on 14 mehe seas kahe punktiga Silver Vahstein ning kolmas sama punktiarvuga Bo Aaron Kooser.

Laser Radial klassi liidriks on avapäeva järel leedulanna Viktorija Andrulyte, kellel on üks punkt. Aleksander Kuusik on kahe punktiga 28 võistleja seas teisel kohal ning Hugo Vaino kolme punktiga kolmas.

Karolin Härm on ühe punktiga esikohal 48 osaleva sportlasega Laser 4.7 klassis. Teine positsioon kuulub kahe punktiga Kuldar Paalbergile ning kolmas Georg Erik Ristalile, kellel on samuti kahe punkti.

Zoom8 klassis on juhtpositsioonil Oliver Iida, kelle skooris on praegu üks punkt. Teisel kohal on sama punktiarvuga Elisabeth Ristmets ning kolmas on 41 sportlase konkurentsis kahe punktiga Gretel Kurgpõld.

Optimist klassi Eesti meistrivõistluste grupis sõitis avapäeval kõige paremini Andrias Sepp, kes võistlust ühe punktiga juhib. Kahe punktiga on 57 sportlase seas teisel kohal Kaur Vesberg ja samuti kahe punktiga on kolmas Martin Rahnel.

Optimisti juunioride grupis oli edukaim Johan Frederik Velström, kellel on üks punkt. Teine on samuti ühe punktiga Uku Meejärv ja kolmandal kohal on 35 noore hulgas kahe punktiga Anni Tulviste.

Laupäeval ja pühapäeval võistleb regatil kutsutud klassina purjetamise Eesti meistrivõistluste sarja arvestuse väliselt lisaks parapaadiklass Hansa 303.

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: