Granada ja Valencia hakkasid pärast tunni täitumist väravaid kõmmutama ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Carlos Fernandez
Carlos Fernandez Autor/allikas: SCANPIX/SOPA Images via ZUMA Wire

Granada ja Valencia olid Hispaania kõrgliigas enne omavahelist 34. vooru mängu võrdsete punktide peal ning jäid samale pulgale ka kohtumise lõppedes.

Väravaid hakati lööma alles pärast 60 minuti täitumist, aga lõpuks jäi matš viiki 2:2. Granada lõi esimese värava penaltist ja viimase otse karistuslöögist läbi müüri, kirjutab Soccernet.ee.

Vahepeal saavutas lahtisest mängust kaks tabamust Valencia, kes lõpetas oma kolmemängulise kuivade kaotuste seeria. Ilusa sooritusega sai hakkama Goncalo Guedes, kelle kauglöök lendas üles nurka.

Päeva teistes kohtumistes alistas Real Valladolid koduväljakul Deportivo Alavesi tulemusega 1:0. Täpne oli 88. minutil Joaquin Fernandez ning Celta Vigo ja Real Betis leppisid 1:1 viigiga. Väravate autorid olid Nolito ja Zouhair Feddal.

Tabelis jätkab esikohal 74 punktiga Madridi Real. Valencia ja Granada hoiavad vastavalt üheksandat ja kümnendat kohta.