Esiliiga tipus jätkavad Maardu ja Nõmme United ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Maardu Linnameeskond
Maardu Linnameeskond Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Jalgpalli esiliigas peeti neljapäeva õhtul mitmeid põneva stsenaariumiga kuuenda vooru mänge.

Kell 19.00 kõlas avavile seniste tabeliliidrite Maardu Linnameeskonna ja Pärnu Vapruse vahelises mõõduvõtus. Kuigi külalised Pärnust asusid kohtumist juba teisel minutil juhtima, suutis kodumeeskond Maardu teise poolaja väravatest mängu enda kasuks pöörata ning Stanislav Tsõmbaljuki ja Vadim Šalabai väravatest 2:1 võidu võtta. Kuue vooru järel jätkab Maardu 15 punktiga esikohal, Pärnu leiab end 11 silma juures kolmandalt tabelirealt.

14 punktiga hoiab teist kohta Nõmme United, kes suutis eile võõral väljakul 0:2 kaotusseisust välja tulla ja 90+2. minuti väravast alistada 3:2 FC Flora U-21 tiimi. Kahe väravaga sai võitjate poolelt maha Kevin Mätas, ühe lisas Karl Gustav Kokka.

Sarnase tagasitulekuga sai hakkama ka Vändra Vaprus, kes suutis samuti 0:2 kaotusseisust alistada 3:2 FCI Levadia U-21 meeskonna. Võitjate poolelt olid täpsed Kristen Kähr, Rainer Peips ja Martin Pärn. Võit tõstis Vändra kümne punktiga neljandale tabelireale.

Vooru kindlaima võidu sai kirja Tartu Tammeka U-21, kes alistas koduplatsil 6:1 Pärnu Jalgpalliklubi ning jätkab nüüd üheksa silmaga viiendal tabelireal. Kaks väravat said Tammeka poolelt enda nimele nii Martin Jõgi kui Mart Paul Preiman.

Sarnaselt Tammeka U-21-le on kuue vooruga üheksa punkti kogunud ka FC Elva, kes alistas kolmapäeval Devid Lehteri iluväravast 1:0 Kohtla-Järve JK Järve.