Harjuta targalt: Risto Lepp

ETV2 uues minisarjas jagavad Eesti tippsportlased ja -treenerid õpetussõnu, kuidas teha kodustes tingimustes lihtsate vahenditega trenni.

Eesti käsipallikoondise varasem mängujuht ja tänane treener Risto Lepp soovitab pallimängijate baasharjutust kükki. "Jalad õlgade laiuselt, käed ees, käed kõrval. Pallimängijatel on väga hea samal ajal pall käes hoida," ergutab Lepp mitmel moel kükke tegema.

"Jõuastet juurde pannes on võimalik ka kumm juurde võtta ning 2 x 2 meetrit pinnal on võimalik kõik jõuharjutused kenasti ära teha", ütleb 13 aastat koondise mängujuhina tegutsenud ja täna poole tuhende lapsega HC Tallinna klubi vedav Lepp.

"Järgmiseks näitan koos palliga väljaastet. See on ka üks minu lemmikharjustest ja hõlmab tervet keha. Saab igas suunas hüpped sisse panna," selgitab klubitasandil Hispaanias, Saksamaal ja Luksemburgis käsipalli mänginud Lepp.

"Olge terved! Nautige kevadet ja küll me sellest kriisist koos tugevana välja tuleme," julgustab kõiki kodus harjutama Lepp.

Toimetaja: ERR Sport

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: