Man City alistas kaotusseisust otsese konkurendi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Manchester City
Manchester City Autor/allikas: AP/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga laupäeva keskses kohtumises alistas Manchester City kodus Leicester City 3:1 ja tõusis neist vaid ühe punkti kaugusele.

Tänavu taas head hooaega tegev Leicester läks mängu Jamie Vardy 22. minuti tabamusest 1:0 juhtima, aga kaheksa minutit hiljem õnnestus Riyad Mahrezil viigistada.

43. minutil realiseeris Ilkay Gündogan penalti ja vaheajale mindi juba City juhtimisel. Kohtumise lõppseisu vormistas 69. minutil Gabriel Jesus.

Viimase mängu peatreeneri kohusetäitja Freddie Ljungbergi käe all pidanud Arsenal viigistas võõrsil Evertoniga 0:0.

Tulemused: Everton - Arsenal 0:0, Aston Villa - Southampton 1:3, Bournemouth - Burnley 0:1, Brighton - Sheffield United 0:1, Newcastle United - Crystal Palace 1:0, Norwich City - Wolverhampton Wanderers 1:2, Manchester City - Leicester City 3:1.

Tabelitipp: 1. Liverpool 49 punkti (17 mängust), 2. Leicester City 39 (18), 3. Manchester City 38 (18), 4. Chelsea 29 (17), 5. Sheffield United 28 (18), 6. Wolverhampton Wanderers 27 (18), 7. Tottenham Hotspur 26 (17), 8. Manchester United 25 (17).