ManU kaotas tabeli viimasele, Chelsea alistas Tottenhami ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Luke Shaw (Manchester United)
Luke Shaw (Manchester United) Autor/allikas: PA Wire/PA Images/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas sai üllatuskaotuse Manchester United, kes kaotas tabeli viimasele meeskonnale Watfordile.

United jäi kodupubliku ees mänginud Watfordi vastu kaotusseisu 50. minutil, kui tänu väravavaht David de Gea eksimusele avas skoori Ismaila Sarr. Watford kahekordistas eduseisu neli minutit hiljem, kui penaltist oli täpne Troy Deeney.

Võidurõõmu sai pühapäeval tunda ka Londoni, kes alistas võõrsil endise peatreeneri Jose Mourinho juhendatava Tottenham Hotspuri 2:0. Chelsea väravad lõi Willian, kes oli täpne 12. ja 45. minutil. Tottenham mängis kohtumise viimased 28. minutit ühemehelises vähemuses, kui 62. minutil sai vägivaldse liigutuse eest punase kaardi Son Heung-min.

Taas võidusoonele naasnud Chelsea jätkab liigatabelis neljandal kohal, olles kogunud 18 mänguga 32 punkti. Tottenham on 26 silmaga seitsmes, edestades täna kaotanud Manchester Unitedit ühe punktiga. Watford on 12 punktiga jätkuvalt viimane.