Mart Seim: käe liikuvus on taastunud, lõplik selgus saabub märtsis

Eesti tõstja Mart Seim käis peale septembri lõpus toimunud maailmameistrivõistlusi rinnalihase vigastuse tõttu operatsioonil. Taastumine sellest on sujunud hästi.

"Käe liikuvus on taastunud. Tasapisi olen treeninguid alustanud, kükke saan juba teha. Jaanuarist hakkan taas klassikalise tõstmisega tegelema. Sinna vahele jääv aeg on minimaalne, mis tuleb operatsioonist taastumiseks jätta. Lõplik selgus saabub märtsis, kui taas võistlema hakkan," rääkis Seim intervjuus Delfi Spordile.

Tokyo olümpiale pääsemise võimalus on Seimil veel alles. Selleks peab ta osalema uuel aastal vähemalt kahel võistlusel. Esimeseks neist on planeeritud märtsi alguses Maltal toimuvad väikeriikide avatud meistrivõistlused ja teiseks 13. aprillil peetavad Euroopa meistrivõistlused.

"Euroopa meistrivõistlustel tuleks tõsta juba 410-420 kg. Selliste raskustega peaksin olümpiapileti kätte saama," arvas Seim.

Toimetaja: Liisi Alamaa

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: