Kaotusseisu jäänud Man City sai jagu Chelseast ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Riyad Mahrez
Riyad Mahrez Autor/allikas: PA/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 13. vooru keskses mängus alistas tiitlikaitsja Manchester City kodus Londoni Chelsea 2:1.

Külalismeeskond Chelsea asus mängu 21. minutil N'Golo Kante väravast 1:0 juhtima, kuid Cityl kulus viigistamiseks vaid kaheksa minutit - tabamuseni jõudis Kevin De Bruyne. 37. minutil lõi Riyad Mahrez ka kodumeeskonna teise värava.

Teisel poolajal ei suutnud Chelsea viigistada ja hoopis Raheem Sterling (Manchester City) saatis üleminutitel palli vastaste väravasse. Pärast olukorra ülevaatamist VAR-ist vilistati määrati kodumeeskonnale aga suluseis ja skoor ei muutunud.

Tabelitipp: 1. Liverpool 37 punkti (13 mängust), 2. Leicester 29 (13), 3. Manchester City 28 (13), 4. Chelsea 26 (13), 5. Wolverhampton 19 (13), 6. Burnley 18 (13), 7. Arsenal 18 (13), 8. Sheffield United 17 (12).