Liverpooli võiduhoog jätkus läbi raskuste ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Liverpool FC
Liverpool FC Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas jätkab võidukalt Liverpool, kuigi võõrsil Crystal Palace'i vastu ei tulnud kolm punkti sugugi kergelt.

Avapoolaja lõpus saatis James Tomkins (Crystal Palace) palli külaliste väravasse, aga kohtunik Kevin Friend otsustas selle pärast VAR-ist üle vaatamist tühistada, sest nägi eelnevalt ründava meeskonna viga.

Neli minutit pärast teise poolaja algust viis Sadio Mane Liverpooli juhtima, aga 82. minutil õnnestus Wilfied Zahal viigistada.

Kaua Crystal Palace siiski rõõmustada ei saanud, sest juba kolm minutit hiljem lõi Roberto Firmino Liverpooli võiduvärava.

Liverpool juhib liigatabelit 13 mängust kogutud 37 punktiga ning lähim jälitaja Leicester City jääb kaheksa silma kaugusele. Laupäeval alistas Leicester võõrsil Brightoni 2:0. Jamie Vardy sai kirja värava ja väravasöödu.

Londoni Arsenal piirdus kodus Southamptoni vastu 2:2 viigiga. Mõlemad Arsenali väravad lõi Alexandre Lacazette, aga neist teine sündis alles kuuendal üleminutil.