Selgus Eesti epeenaiskonna koosseis Tallinna Mõõgaks

{{1572018300000 | amCalendar}}
Foto: Anna Aurelia Minev/ERR

Eesti epeenaiskond on Ukrainas treeninglaagris viimast vormi lihvimas järgmisel reedel algavaks Tallinna Mõõgaks. Peatreener Kaido Kaaberma avaldas täna võistlusele mineva naiskonna kooseisu.

Vastavalt vehklemisliidu reeglitele pääseb koondisesse koduse edetabeli kolm paremat ja neljanda naise nimetas peatreener Kaaberma. "Tallinna Mõõgal osalevas naiskonnas on Erika Kirpu, Katrina Lehis, Julia Beljajeva ja Kristina Kuusk. Praegu on meil olnud kolm satelliitturniri ja eelmise aasta mingid punktid on ka seal all. Nii see kujunes. Eks loomulikult oli mõtteid, et kas sinnapoole või tännapoole, aga see otsus langes seekord Kristina Kuuse kasuks," ütles Kaaberma intervjuus ERR-ile.

"Tervis on praegu naistel korras ja laager on väga hästi läinud. Meil on jäänud veel kaks päeva teha treeninguid ja pühapäeval jõuame Tallinna tagasi," jätkas Kaaberma. "Laager näitas seda, et kõik kuus tüdrukut on vormis. Kolm satelliitturniiril olid kõik tüdrukud vähemalt ühel korral kolme hulgas. Kirpu võitis kaks turniiri ära, Nelli Differt oli kahel korral pjedestaalil ja ülejäänud tegid ka vahelduva eduga. Ma arvan, et praegu ma ei näe põhjust, miks nad Tallinna Mõõgaks ei oleks vormis. Tundub, et kõik läheb plaanipäraselt. Loodame kõike paremat."

Koduse edetabeli kuus paremat: Erika Kirpu (79 punkti), Katrina Lehis (76), Julia Beljajeva (69), Kristina Kuusk (67), Nelli Differt (61) ja Irina Embrich (40).

Toimetaja: Liisi Alamaa

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: