Katrina Lehise uueks juhendajaks sai Nikolai Novosjolov

{{1568110380000 | amCalendar}}
Foto: FIE

Eelmisel nädalal senise juhendaja Helen Nelis-Naukasega koostöö lõpetanud epeevehkleja Katrina Lehis teatas teisipäeval, et tema treeningud jätkuvad edaspidi kahekordse maailmameistri Nikolai Novosjolovi käe all.

"Viimane nädal on olnud minu jaoks töine ja põnev, kohati ka väga mõtlemapanev. Läbirääkimised ja kohtumised uute inimestega on laiendanud mu silmaringi ja andnud väga palju tuge," kirjutas mullu Euroopa meistriks tulnud Lehis.

"Selle suure elumuutuse tegemine ei ole kerge, kuid see muutus oli vaja teha ja teen seda koos oma poja ja elukaaslasega. Mul on siiralt hea meel, et nad olid valmis mind selliselt toetama ja selle muudatuse minuga kaasa tegema. 
Nädal tagasi ei olnud veel selge, kuidas minu elu edasi läheb ja kellega koostööd alustan. Valiku tegemisel oli oluline sportlik ja tulemusele orienteeritud valik, kuid vähemoluline ei olnud pere."

"Otsuse langetamisel lähtusin minule võimalikult sarnast vehklemisstiili edasikandvatest treeneritest, nende asukohariigist ja sellest tulenevalt oma isiklikust elukorraldusest. Peale läbirääkimisi ja eelmainitud asjaolude üle mõtlemist saan teatada koostöö alustamisest kahekordse maailmameistri Nikolai Novosjoloviga. Nikolai kogemustepagas ja kirev karjäär ning suur suhete võrgustik said lisaks eelnevatele minu poolt seatud tingimustele määravaks otsuse tegemisel. Olen õnnelik, et Nikolai minu pakkumise vastu võttis!"

"Hetkel olen alustanud üldfüüsilise ettevalmistusega, just selles osas on palju ruumi arenguks. Lähiajal saab paika ka treeningplaan Tokyo olümpiani. Mõtteid ja ideid on palju ning natuke läheb aega, enne kui saame asjad täiskiirusel jooksma."

24-aastane Lehis oli noorteklassidest alates koostööd teinud Helen Nelis-Naukasega, kelle juhendamisel tuli 2018. aastal Serbias Novi Sadis Euroopa meistriks.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: