Kane naasis väravaga, aga Tottenham kaotas ({{commentsTotal}})

Harry Kane
Harry Kane Autor/allikas: AFP/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas said hea uudise Manchester City ja Liverpool, sest nende lähim jälitaja Tottenham Hotspur kaotas võõrsil Burnleyle 1:2.

Hotspuri ridades oli esimest korda pärast 13. jaanuaril saadud hüppeliigesevigastust väljakul ründaja Harry Kane'i, kes lõi ka 65. minutil värava, aga sellest ei piisanud.

Chris Wood oli kaheksa minutit varem viinud kodumeeskonna juhtima ja 83. minutil lõi Burnley võidutabamuse Ashley Barnes. Ühtlasi pikenes klubi kaotuseta seeria kaheksale mängule.

Tottenham jääb nüüd Manchester Cityst ja Liverpoolist viie punkti kaugusele, kusjuures viimasel on veel ka üks kohtumine varuks.

Liverpool mängib homme võõrsil neljandal kohal oleva Manchester Unitediga.