Liverpool kaotas vigastatud mängijatega kimpus olnud ManU vastu punkte ({{commentsTotal}})

Jordan Henderson
Jordan Henderson Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas mängisid Manchester United ja Liverpool viiki, Arsenal sai aga jagu Southamptonist 2:0.

Manchester United võitles esimesel poolajal vigastustega, mistõttu tuli kohe ära teha kõik kolm vahetust. Esmalt vahetati 21. minutil Ander Herrera välja Andreas Pereira vastu, seejärel oli platsilt sunnitud lahkuma Juan Mata, kelle asemel tuli mängu Jesse Lingardi. Viimane sai väljakul olla vaid 18 minutit. Lingardi asemel sekkus kohtumisse Alexis Sanchez.

Liverpool ei suutnud soodsat olukorda ära kasutada ning Manchester Unitedi vastu tuli leppida väravateta viigiga. Kohtumise 75. minutil elas edetabelis esikohta hoidev Liverpool üle äreva olukorra, kui Joel Matip saatis palli enda väravasse. Suluseisu tõttu omavärav aga tühistati.

Päeva teises kohtumises alistas Arsenal koduväljakul Southamptoni Alexandre Lacazette ja Henrik Mhitarjani väravatest.

Edetabelis jätkab Liverpool esikohal 66 punktiga. Manchester City on 65 silmaga teisel kohal ja Tottenham 60-ga kolmas. Arsenal tõusis neljandale positsioonile 53 punktiga ning Manchester United langes viiendaks 52 silmaga.