Pokk sai Prantsusmaal raske võidu, Lilleallik jätkab Rootsis kaotustelainel ({{commentsTotal}})

Mailis Pokk ja Landes Basket
Mailis Pokk ja Landes Basket Autor/allikas: FIBA

Reedel ja laupäeval käisid väljakul kaks Euroopa välisliigas mängivat eestlannat – Janeli Lilleallik teenis Rootsi naiste meistriliigas juba viienda järjestikuse kaotuse ja Mailis Pokk sai Prantsusmaa kõrgliigas raske võidu.

Janeli Lilleallik ja Visby Ladies võõrustasid reedel turniiritabeli liidrit Umea A3 Basketit. Teisel poolajal ei suutnud Visby 35:45 kaotusseisust välja tulla ja kaotas kohtumise 71:83 (19:16, 16:29, 15:21, 21:17), kirujtab Korvpall24.ee.

Algviisikus alustanud Lilleallik viibis väljakul ligi 27 minutit ning viskas selle ajaga biis punkti (kahesed 2/4, vabavisked 1/2).

Mailis Pokk ja Landes Basket kohtusid laupäeval kodusaalis Ardennide Flammes Carolo Basketiga, keda võideti seisuga 65:60 (12:10, 15:15, 16:22, 22:13). Landes Basket jätkab Prantsusmaa kõrgliigas nelja võidu ja ühe kaotusega.

Pingilt mängu sekkunud Pokk viibis väljakul üle 12 minuti, viskas neli punkti (kahesed 2/2, kolmesed 0/1) ja tegi kolm vaheltlõiget.