Pärnu kaotas karikavõistlustel tugevuselt kolmanda liiga klubile ({{commentsTotal}})

Pärnu Vaprus
Pärnu Vaprus Autor/allikas: Järva Teataja / Eesti Meedia / Scanpix

Evald Tipneri karikavõistlustel jätkas oma selle hooaja imelist hoogu Esiliiga B valitseja Tallinna JK Legion, kes alistas kodusel Wismari staadionil koguni 3:0 Premium liiga klubi Pärnu Vapruse. Vaprus jäi seega kaheksandikfinaalide ukse taha.

Legion läks 150-pealise publiku ees juhtima 20. minutil, kui oma hooaja 30. värava lõi ründaja Rejal Alijev. Legioni teine tabamus sündis 86. minutil Šahrijar Abdullajevi abil ning lõppseisu vormistas esimesel üleminutil endine Transi ründaja Roman Grigorevski, vahendab Soccernet.ee. Legion ei ole 2018. aastal kaotanud mitte ühtegi ametlikku kohtumist.

Kaheksandikfinaali pääses lisaks Legionile ka Tallinna FC Flora, kes alistas TNTK jalgpalliväljakul 13:0 madalamas liigas mängiva Valga Warriori. Erik Sorga lõi Flora kasuks koguni seitse väravat.