Neidude U-18 koondis koguneb ühistreeninguks ({{commentsTotal}})

jalgpall
jalgpall

Tüdrukute U-18 koondise kandidaadid peavad teisipäeval ühistreeningu, kuhu koondise peatreener Richard Barnwell on kutsunud 31 mängijat.

Väravahtideks on ühistreengule kutsutud Reti Talts (07.05.2000; Tartu JK Tammeka (laenul Suure-Jaani Unitedist)) ja Darja Somova (05.05.2001; FCI Tallinn (laenul TJK Legionist)).

Ühistreengiule kutsutud kaitsjad on:
Inga Kaup (07.12.2001) – JK Tallinna Kalev
Karolin Kormik (01.05.2001) – Nõmme Kalju FC
Luisa Klaar (25.06.2001) – Tallinna FC Flora
Alika Malešina (12.08.2001) – Pärnu JK (laenul Puuma JK-st)
Kristiina Mihhailova (11.05.2000) – Saku Sporting
Anabell Sarv (03.09.2001) – FCI Tallinn (laenul JK Puumast)
Egle Tohver (08.06.2000) – FC Elva
Katariina Vardja (27.09.2000) – Saku Sporting
Kreete Õun (25.05.2001) – Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad ja ründajad on:
Anett Aedla (25.09.2001) – Saku Sporting
Annika Eek (11.07.2000) – FC Elva
Elizabeth Elštein (03.09.2001) – Nõmme Kalju FC
Uljana Filippova (26.06.2001) – Tallinna FC Ajax
Grete Jõgi (11.05.2001) – FC Kuressaare
Heli Hansen (07.08.2001) – Nõmme Kalju FC
Daniela Jesin (02.03.2001) – FC Elva
Elisabeth Järva (23.11.2001) – Nõmme Kalju FC
Kätlin Karjus (29.11.2000) – FC Elva
Carmen Kärg (08.02.2000) – JK Tallinna Kalev
Terke Kram (01.08.2001) – Tallinna FC Flora
Linette Listmann (18.09.2001) – Saku Sporting
Paula Maria Mengel (12.04.2001) – Saku Sporting
Liisa Mägi (24.02.2000) – FC Elva
Jaanika Piibar (26.02.2001) – Tartu JK Tammeka
Kristina Prokofjeva (10.08.2001) – Kohtla-Järve JK Järve (laenul Maardu FC-st)
Kerlin Rassadkin (11.10.2000) – Tallinna FC Flora
Anna Sudakova (14.05.2001) – Tallinna FC Ajax
Agnes Sireli (17.11.2000) – TJK Legion
Liisa Usta (11.12.2001) – Pärnu JK

Toimetaja: Liisi Rist



Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: