Saalijalgpalli meistriliigas selgus kolmas poolfinalist ({{commentsTotal}})

Augur Enemat
Augur Enemat Autor/allikas: Jana Pipar/EJL

Eesti saalijalgpalli meistriliigas jõudis poolfinaali Tallinna SK Augur Enemat, kes alistas veerandfinaalseeria teises kohtumises võõrsil Tartu Maksimumi 7:1 ja võitis seeria mängudega 2:0.

Saaliliiga põhiturniiri kaks paremat, FC Cosmos ja Narva United FC, pääsesid otse poolfinaali ning Augur läheb nelja parema seas kokku Narvaga. Kahe võiduni peetavad poolfinaalseeriad toimuvad 3.-18. märtsini, jalgpalliliit teatab mängude toimumisajad esimesel võimalusel.

Teises veerandfinaalseerias alistas Viimsi FC Rinopal möödunud nädalal avamängus Tartu Ravens Futsal EMÜ SK ning vajab poolfinaali pääsuks veel üht võitu – see võimalus avaneb Viimsil pühapäeval, 25. veebruaril, kui kohtumine EMÜ Spordihoones algab kell 14. Ravensi võidu korral toimub paari kolmas kohtumine kolmapäeval Viimsis. Seeria võitja kohtub poolfinaalis FC Cosmosega.