Sulgpallinaiskond alistus alagrupimängus Venemaale ({{commentsTotal}})

Eesti sulgpallinaiskond Kaasani EM-il
Eesti sulgpallinaiskond Kaasani EM-il Autor/allikas: Eesti Sulgpalliliit

Eile Läti naiskonna alistanud Eesti sulgpallinaiskond kohtus tänases mängus Venemaaga, kellelt tuli vastu võtta 0:5 kaotus.

Naiste üksikmängus kohtus Kristin Kuuba Venemaa esinumbri Evgenia Kosetskajaga, kes asub eestlannast maailma edetabelis 80 kohta kõrgemal. Kui esimene geim oli tasavägine ja pinget jagus, siis teises geimis hoidis venelanna mängu oma kontrolli all ja võitis kohtumise 21:18; 21:12.

Getter Saar pidas pika ja tasavägise kohtumise Anastasia Pustinskajaga, mis kestis kokku koguni 55 minutit. Kolmas geim libises Saarel napilt käest ja punkt läks taaskord Venemaale, seisuga 21:17; 12:21; 21:19.

Paarismängus olid esimeses kohtumises väljakul mõlema riigi esinumbrid, sealjuures Venemaa naispaar Anastasia Tšervjakova – Olga Morozova asuvad maailma edetabelis kõrgel 24. kohal. Esimene geim kulges tasavägiselt, kuni venelannad noppisid lõpusirgel kuus punkti ja võitsid kohtumise 21:15. Pingelises teises geimis viigistasid 17:20 kaotuseisust välja tulnud Helina Rüütel ja Kristin Kuuba seisu küll 20:20, aga venelannade närv oli seekord kindlam ja teine geim võideti 23:21. Venemaa naiskond võitis kohtumise 5:0.

Homme kell 13.00 mängib Eesti alagrupi viimases mängus Türgiga.