Mihkel Aksalu: Soomel asjad toimisid, meil mitte ({{commentsTotal}})

Eesti jalgpallikoondis pidi neljapäeval Helsingis vastu võtma kurvailmelise 0:3 kaotuse Soome koondiselt. Selles mängus kaptenipaela kandnud väravavaht Mihkel Aksalu oli mängujärgses intervjuus mõistetavalt üsnagi morn.

"Põhjuseid on raske kohe pärast mängu öelda. Käime video läbi, teeme analüüsi ja siis saab täpsemalt selgeks, miks ja kuidas need asjad selliselt läksid," kommenteeris kaptenina meeskonna väljakule viinud Aksalu vahetult pärast kaotust.

Tema sõnul teadis koondis soomlaste tugevusi rünnakul, kuid kaitsetegevuses jäi vajaka. Kindlast ei saanud vastaste tugevus tulla üllatusena.

"Nad mängisid meeskonnana väga küpse mängu ja kaitses ja rünnakul nendel asjad toimisid, meil mitte," lisas puurivaht.

Kehva ilma Aksalu vabanduseks tuua ei tahtnud: "Mõlemale meeskonnale oli ju täpselt sama. Väga palju mängu käiku see ei mõjutanud. Esimesel poolajal oli tuul tagant ja teisel poolajal vastu ning vastasmeeskonnal sama. Tingimused olid täpselt sellised nagu nad novembris olla võivad."

Toimetaja: Siim Semiskar