Eesti golfikoondis käis võistlemas Rootsis

Timo Raukas
Timo Raukas Autor/allikas: Mats Soomre

Eesti golfikoondis koosseisus Timo Raukas, Mattias Varjun ning Kevin Christopher Jegers esindas Eestit 4.-6. augustil Rootsis Global Junior Golf turniiri etapil Swedish Junior Classics.

Raukas saavutas tulemuse +2 (72, 75, 74), jäädes kolmandat kohta jagama soomlase Miikka Makineniga. Jegers mängis tulemusele +9 (76, 75, 77) ja Varjuni lõplik tulemus oli +11 (76, 79, 75). Nende tulemustega saavutasid Jegers ja Varjun 11. ja 12. koha.

Raukase sõnul oli mäng hea, kuid taktikaliselt oleks pidanud mängima mõnes kohas teisiti. "Samas jäin enda tulemusega rahule, sest viimased mängud on läinud väga stabiilselt," sõnas ta ning lisas, et eesmärk HCP-d langetada ning WAGR-i punkte koguda, sai täidetud.

Jegers lisas kommentaariks, et teda jäi veidi kripeldama lähimäng, kuid samas olid löögid pikad ning see aitas võistlusele oluliselt kaasa. Varjuni sõnul oli tema mäng esimesel kahel päeval küll pisut kõikuv, aga viimaseks päevaks õnnestus saada mäng stabiilsemaks ning sellega ka oma tulemust parandada.

Swedish Junior Classics etapi puhul on tegemist 12–18-aastaste golfarite kolmepäevase löögimängu vormis võistlusega, kus igal päeval mängitakse 18 rada. Võistlusele pääsemiseks peab poistel olema HCP 5 ning tüdrukutel HCP 7.

Toimetaja: Siim Semiskar

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: