Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Eesti Golfi Liit valis uued juhid

Marko Kaldoja ja Indrek Hirvlaan
Marko Kaldoja ja Indrek Hirvlaan Autor/allikas: Eesti Golfi Liit

Teisipäeval valis Eesti Golfi Liit ametist taandunud endise presidendi Marko Kaljuveeri ja peasekretär Piret Sepa asemele uued juhid. Uueks presidendiks sai Marko Kaldoja ja peasekretäri ametisse valiti Indrek Hirvlaan.

 

Marko Kaldoja näol on tegu kirgliku golfariga, kes on ala harrastanud juba 12 aastat, ta on 2 aastat olnud EGCC juhatuse liige ning viimased 3 aastat arendanud golfiväljakuid koos sinna juurde kuuluvate restoranidega Saaremaal ja Pärnus. Indrek Hirvlaan on olnud üle 15 aasta tegev tehnoloogiasektoris, viimase 7 aasta jooksul on ta asutanud 3 firmat, nendest 2 startup ettevõtet. Tema hobideks on golf, kulinaaria ja fotograafia.

"Tahan kogu golfikogukonda usalduse eest tänada," ütleb vastne golfiliidu president Marko Kaldoja. "Pean nii presidendi ametit kui ka Eesti Golfi Liidu rolli tervikuna Eesti golfimaastiku kujundamisel väga oluliseks. Tänavu täitub EGL-il 25 aastat, seega üksjagu kogemust on antud sektoris juba kogunenud, kuid siiski on meil veel palju tööd ja palju võimalusi ees ootamas. Minu siiraks sooviks on järgnevate aastatega anda oma panus, et golf nii elustiili, tervisespordi, kui ka tippspordina saavutaks laiemat kandepinda. Seda nii noorte kui ka täiskasvanute seas, kuna golfi unikaalsus peitub just selles, et seda ala võib harrastada läbi kogu elu ja sõltumata inimese mängutasemest, on nauding garanteeritud.
Tänan eelmist presidenti hr. Marko Kaljuveeri ning juhatust senise panuse eest. Soovime neile edu uutes väljakutsetes ning loodame, et nad jäävad golfi lähedale ka tulevikus, kasvõi harrastajatena!"

Uus golfiliidu president on koostöös uue peasekretäriga detailset tegevuskava alles koostamas, kuid mõningad märksõnad selle kohta, millele kavatsetakse tähelepanu pöörata, saab tema sõnul juba täna välja tuua. Esimeseks neist on harrastajate arvu kasvatamine, mis võimaldab tugevdada nii klubide kui ka väljakute positsioone selleks, et oleks võimalus jätkuvaks arendustegevuseks ning üldise kvaliteedi ja elamuse tõstmiseks.

Teiseks märksõnaks on noortetöö. "Noored on meie tulevik igas mõttes ja nendega süsteemne ning köitev tegelemine loob eeldused ka helgemaks tulevikuks," selgitab Marko Kaldoja. Väga oluliseks alaliidu eesmärgiks lisaks golfi üldisele populariseerimisele on ka tippspordi arendamine, sest head tulemused on presidendi sõnul eeskujuks ja innustuseks kõigile. Viimase märksõnana nimetab ta kommunikatsiooni, ühtse inforuumi loomist ja kommunikatsiooni parandamist nii golfisektori sees kui ka väljaspoole suunatult.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: