Man City võidumarss jätkus ka Evertoni vastu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Manchester City Autor/allikas: SCANPIX / AP

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas liidermeeskond Manchester City võõrsil Evertoni 3:1. Tegemist oli klubile kõigi sarjade peale juba 17. võiduga järjest.

Phil Foden viis 32. minutil Manchester City juhtima, aga vaid viis minutit hiljem õnnestus Richarlisonil viigistada. Teisel poolajal kallutasid külalised siiski mängu oma kasuks: 63. minutil skooris Riyad Mahrez ja 77. minutil Bernardo Silva.

Tabelitipp: 1. Manchester City 56 punkti (24 mängust), 2. Manchester United 46 (24), 3. Leicester City 46 (24), 4. Chelsea 42 (24), 5. West Ham United 42 (24), 6. Liverpool 40 (24), 7. Everton 37 (23), 8. Aston Villa 36 (22).