Zahkna ühest trahvist: kaotasin murdosa sekundiks keskendumise

Laskesuusatamise maailmameistrivõistlustel Pokljukas sai meeste 20 km tavadistantsil Eesti parimana 33. koha Rene Zahkna. Ideaalse laskmise rikkus viimane tiir, kus üles jäi üks märk.

"Sõidus läksin alguses teadlikult kaotust korjama. Läksin hästi rahulikult, kuna olen selgusele saanud, milline mu sõiduvorm on. Läksin laskmise peale välja nagu ka enne starti ütlesin. Üpris kindlad nullid sain. Hea meel, et viimasesse tiiru jõudsin kolme nulliga all. See oli natuke teistsugune närvide mäng, kui tavaliselt on olnud, kui olen eelnevates tiirudes juba trahvi kirja saanud," rääkis Zahkna intervjuus ERR-ile.

"Tõmbasin natuke hoo peale, kaotasin murdosa sekundiks keskendumise ja väga kahju oli sellest möödalasust. Praegu olen neli järjestikust individuaali teinud läbi ühe trahviga. Päris mõnus on tulla sellise teistsuguse mängu peale viimasesse tiiru. Praegu oli see selline kooliraha maksmine. Võimekuse poolest oleksin olnud võimeline nulli laskma, aga ma pole kunagi niimoodi kolme nulli pealt viimasesse tiiru tulnud. Hea võistlus, aga ideaalset laskmist ei tulnud. Nii lähedale jäi."

Toimetaja: Anders Nõmm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: