Ader MM-ist: laskesuusatamise mull püsib väga hästi

ERR-i laskesuusakommentaatorid Tarmo Tiisler ja Margus Ader rääkisid "Ringvaates" Sloveenias Pokljukas toimuval MM-il valitsevatest oludest.

"Peame arvestama sellega, et kogu võistluspaiga territooriumil, ka õues, ka ihuüksi metsas, peab liikuma maskiga. Nii läheb see lõpuni välja, erandeid ei tehta. Sportlastele lähedale ei saa, intervjuud tuleb teha nii-öelda üle aia, me ulatame sportlastele pikema varrega mikrofoni ja nemad räägivad," selgitas Tiisler Pokljuka MM-i eripärasid.

"Muidu ei saa öelda, et Pokljuka MM oleks kuidagi eriliselt turvatud, pigem on üldine kontroll isegi pehmem kui mõnes teises kohas," lisas Tiisler.

"Laskesuusatamise mull püsib väga hästi," sõnas Margus Ader. "Üle kolme päeva anname ka meie proove, võistlejad ja hooldetiimid nagunii. See, mis puudutab all [võistluskeskusest eemal] olevat asja, on äärmiselt tõsisem kui Eestis. Kõik restoranid ja kohvikud on kinni, toidupoodi saab ainult nii, et üks tuleb sisse, teine välja. Seda jälgitakse väga põhjalikult."

"Sportlased teevad oma tööd edasi, ega midagi muud ju teha ei ole," tõdes Tiisler. "Praegu on lihtsalt nii. Sportlased keskenduvad sellele, mida nad peavad tegema, seda teeme ka meie."

Toimetaja: Anders Nõmm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: