Esmakordselt Hispaania kõrgliigas skoorinud Trincao aitas Barcelona võiduni

Francisco Trincao oli Barcelona võiduvärava autoriks Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Hispaania jalgpalli kõrgliiga 22. mänguvoorus alistas Barcelona võõral väljakul Real Betise tulemusega 3:2.

Esmalt asus kohtumist juhtima Real Betis, kui 38. minutil oli resultatiivne Borja Iglesias, ent Barcelona viigistas Lionel Messi väravast 59. minutil. Üheksa minutit hiljem asus külalismeeskond juba juhtima, kui Victor Ruiz sai kirja omavärava. Real Betis ei andnud siiski alla ning omakorda seitse minutit hiljem oli Ruiz taas resultatiivne, viigistades seisu.

Barcelona võiduvärava lõi 87. minutil vahetusmeestepingilt mängu sekkunud Francisco Trincao. Ühtlasi oli see Portugali jalgpalluri esimene värav Hispaania kõrgliigas.

Liigatabelis jätkab Barcelona 43 punktiga teisel kohal Madridi Atletico (59 punkti) selja taga. Betis on 30 kogutud silmaga seitsmendal tabelireal.

Tulemused: Real Sociedad – Cadiz CF 4:1, Milbao Athletico – Valencia 1:1, Osasuna – Eibar 2:1, Betis – Barcelona 2:3.