Barcelona pööras kaheväravalise kaotusseisu lisaajal võiduks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Lionel Messi Autor/allikas: SCANPIX/ZUMAPRESS.com

Hispaania jalgpalli karikavõistlustel teenis kolmapäeval raske võidu FC Barcelona, alistades lisaajal võõrsil Granada 5:3.

Kataloonia suurklubi oli võõrustajate vastu koguni 87 minutit kaotusseisus, enne kui ise sihile jõuti. Kenedy ja Roberto Soldado tabamused olid viinud Granda 2:0 juhtima, aga Antoine Griezmanni 88. ja Jordi Alba teise üleminuti väravad viigistasid seisu.

Järgnenud lisaajal domineerisid juba külalised. Griezmanni teine tabamus viis Barcelona 3:2 ette ja ehkki Fede Vico penalti tõi loetud minutiteks tabloole taas viiginumbrid, kindlustasid Frenkie de Jong ja Jordi Alba Barcelonale edasipääsu poolfinaali.

Koha nelja parema seas on taganud veel Sevilla ja Levante. Viimase poolfinaalpääsme omaniku selgitavad neljapäeval Real Betis ja Athletic Bilbao.