Leverkusen püsib Müncheni Bayerni kannul ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Leverkuseni Bayer
Leverkuseni Bayer Autor/allikas: SCANPIX / SIPA

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas jätkub Leverkuseni Bayeri hea hoog. Pühapäeval alistati võõrsil tabeli viimane Schalke 3:0.

Malick Thiaw' omavärav viis Leverkuseni kümnendal minutil juhtima ja teisel poolajal suurendasid edu Julian Baumgartlinger (67. minutil) ja Patrik Schick (78.).

Tänavusel hooaja võiduta jätkava Schalke ridades eksis teisel poolajal 11 meetri karistuslöögil Steven Skrzybski.

Liigatabelis hoiab Leverkuseni suurfavoriit Müncheni Bayerni järel teist kohta. Lisaks neile pole sel hooajal ühtegi kaotust saanud ka Wolfsburg.

Tabelitipp: 1. Müncheni Bayern 23 punkti (10 mängust), 2. Leverkuseni Bayer 22 (10), 3. RB Leipzig 21 (10), 4. Dortmund 19 (10), 5. Wolfsburg 18 (10), 6. Berliini Union 16 (10), 7. Mönchengladbach 16 (10), 8. Stuttgart 14 (10).