Haaland lõi 32 minuti jooksul neli väravat, Moukoko tegi Bundesliga ajalugu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Erling Haaland

Saksamaa kõrgliiga kohtumises alistas Dortmundi Borussia võõrsil Berliini Hertha tulemusega 5:2. 85. minutil mänguga liitunud Youssoufa Moukokost sai Bundesliga ajaloo noorim väljakule jooksnud jalgpallur.

Kuigi Berliini Hertha juhtis esimese poolaja järel Matheus Cunha väravast 1:0, siis skooris 20-aastane Norra imelaps Erling Haaland teisel poolajal 32 minuti jooksul neli väravat. Viienda autoriks oli Raphael Guerreiro. 85. minutil vahetati Haaland 16 aasta ja ühe päeva vanuse Moukoko vastu välja, mis tähendab, et noorest sakslasest sai Bundesliga ajaloo noorim väljakul käinud mängija.

Liigatabelis hoiab Dortmund 18 punktiga Müncheni Bayerni järel teist kohta. Hertha on seitsme silmaga 13. positsioonil.

Teised tulemused: Bielefeldi Arminia – Leverkuseni Bayer 1:2, Monchenglasbachi Borussia – Augsburg 1:1, Müncheni Bayern – Bremeni Werder 1:1, Hoffenheim – Stuttgart 3:3, Schalke – Wolfsburg 0:2, Frankfurdi Eintracht – RB Leipzig 1:1.