Barcelona ja Chelsea jätkavad heas hoos, PSG kaotas ka Leipzigile ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Barcelona mängijad
Barcelona mängijad Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Jalgpalli Meistrite liigas teenis Barcelona kolmapäeval kolmanda järjestikuse võidu, viimases finaalis mänginud Pariisi Saint-Germain on aga jäänud keerulisse seisu.

Lionel Messi viienda minuti penalti viis Barcelona kolmapäeval kodusel Nou Campil Kiievi Dinamo vastu juhtima, 65. minutil andis keskkaitsja Gerard Pique tabamus võõrustajatele kaheväravalise edu. Viktor Tsigankov lõi veerand tundi enne mängu lõppu Dinamo kasuks küll ühe tagasi, kuid Kiievi hiiule kirjutati tabelisse siiski ühe viigi kõrvale teine kaotus.

Teises G-alagrupi matšis sahistas Juventuse ründaja Alvaro Morata kahel korral Ungari klubi Ferencvarose võrku, Paulo Dybala viis külalised 3:0 juhtima ja Lasha Dvali omavärava järel kirjutati tabloole juba 4:0. Ferencvarose auvärava lõi lisaminutitel Franck Boli.

Kaks ja pool kuud tagasi Meistrite liiga finaalis mänginud Pariisi Saint-Germain leiab end H-grupis keerulisest seisust, sest kolme vooru järel on neil tabelis sama palju punkte. Kolmapäeval viis Angel Di Maria nad võõrsil küll RB Leipzigi vastu juba kuuendal minutil juhtima, kuid ei suutnud kümme minutit hiljem penaltit realiseerida ja Leipzig võttis Christopher Nkunku ja Emil Forsbergi väravatest lõpuks tähtsa 2:1 võidu. PSG lõpetas mängu üheksa mehega, sest 69. minutil teenis teise kollase kaardi Idrissa Gueye ning lisaminutitel tabas sama saatus ka Presnel Kimpembet.

Erling Haaland lõi Dortmundi Borussia 3:0 võidumängus Club Brügge vastu kaks väravat, ühe lisas Thorgan Hazard. F-grupi avamatšis mängisid Peterburi Zeniit ja Lazio 1:1 viiki.

Sevilla jäi koduväljakul Magomed-Shapi Suleimanovi 17. ja Marcus Bergi 21. minuti väravate järel Krasnodari vastu 0:2 kaotusseisu ning kuigi Ivan Rakitic vähendas 42. minutil kaotusseisu minimaalseks, jäid nad avapoolaja viimasel minutil Jesus Navase punase kaardi tõttu vähemusse.

Teise poolaja keskel lõi Maroko koondislane Youssef En-Nesyri aga kolme minutiga kaks väravat ja Sevilla pööras 0:2 kaotusseisu lõpuvileks 3:2 võiduks. E-grupi teises mängus alistas Chelsea Timo Werneri kahe resultatiivse penalti ja Tammy Abrahami värava toel 3:0 Rennes'i.