Liverpooli ründaja tegi kübaratriki, Madridi Real sai Interist jagu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Diogo Jota lõi Atalanta puurilukust mööda kolm väravat
Diogo Jota lõi Atalanta puurilukust mööda kolm väravat Autor/allikas: SCANPIX/AFP

UEFA jalgpalli Meistrite liiga alagrupiturniiri kolmanda vooru mängudes alistas Liverpool võõrsil Atalanta 5:0 ning Madridi Real sai kodus jagu Interist tulemusega 3:2.

Liverpool juhtis kohtumist avapoolaja järel Diogo Jota löödud väravatest 2:0. Teisel poolajal tegi Jota kübaratriki ning võrku sahistasid veel Mohamed Salah ja Sadio Mane. D-alagrupis hoiab Liverpool üheksa punktiga liidripositsiooni. Teisel kohal on Ajax (4 punkti), kes sai teisipäeval jagu Midtjyllandist tulemusega 2:1. Atalanta (4) langes kolmandale positsioonile.

Madridi Real asus koduväljakul kohtumist juhtima, kui võrku sahistasid kaheksaminutilise vahega Karim Benzema ja Sergio Ramos. 35. minutil lõi ühe värava tagasi Lautaro Martinez ning 68. viigistas seisu Ivan Perisic. 80. minutil tõi Madridi Realile võidu aga Rodrygo täpne tabamus.

Madridi Real kerkis B-alagrupis nelja punktiga kolmandale kohale, Inter on kahega viimasel ehk neljandal positsioonil. Alagruppi juhivad Monchengladbachi Borussia (5 punkti) ja Donetski Shakhtar (4).

Teised tulemused: Moskva Lokomotiv – Madridi Atletico 1:1, Donetski Shakhtar – Monchengladbachi Borussia 0:6; Atalanta – Liverpool 0:5, FC Porto – Marseille 3:0, Manchester City – Olympiacose Piraeus 3:0, Midtjylland – Ajax 1:2, Madridi Real – Inter 3:2, Salzburg – Müncheni Bayern 2:6.