Ibrahimovic lõi võiduvärava, Ronaldo naasis koroonapausilt kahega ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Cristiano Ronaldo meeskonnakaaslastega väravat tähistamas
Cristiano Ronaldo meeskonnakaaslastega väravat tähistamas Autor/allikas: SCANPIX/LPS via ZUMA Wire

Itaalia jalgpalli kõrgliigas alistas AC Milan võõral väljakul Udinese tulemusega 2:1, Juventus sai jagu Speziast 4:1.

AC Milan asus kohtumist juhtima 18. minutil Franck Kessie väravast, kuid teise poolaja algul viigistas Rodrigo De Paul penaltist seisu. AC Milanile tõi aga võidu Rootsi jalgpallilegendi Zlatan Ibrahimovici oskuslik löök 83. mänguminutil.

Kolme võidupunktiga saab AC Milan jätkata tabeli esimesel real, olles kogunud 16 silma. Udinese on kolme punktiga 18. positsioonil.

Päeva teises kohtumises alistas Juventus võõrsil Spezia tulemusega 4:1. Kaks väravat lõi Cristiano Ronaldo, kes tegi koroonaviirusest taastumise järel kaasa oma esimese kohtumise. Juventuse eest skoorisid veel Alvaro Morata ja Adrien Rabiot. Spezia ainsa värava lõi Tommaso Pobega.

Juventus hoiab tabelis 12 punktiga kolmandat kohta, Spezia on viie silmaga 17. tabelireal.

Tulemused: Udinese – AC Milan 1:2; Spezia – Juventus 1:4; Torino – Lazio 3:4; As Roma – Fiorentina 2:0; Napoli – Sassuolo 0:2; Sampdoria – Genoa 1:1.