Sassuolo suutis kaotust vältida ja jätkab Itaalias teisel kohal ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Sassuolo
Sassuolo Autor/allikas: SCANPIX / Imago Sports

Itaalia jalgpalli kõrgliigas jätkab kaotuseta Sassuolo meeskond, kes viiendas voorus kodus Torino vastu tuli lõpuminutitel välja kaheväravalisest kaotusseisust ja viigistas 3:3.

Karol Linetty viis Torino 33. minutil juhtima, aga ülejäänud väravad löödi alles viimase paarikümne minuti jooksul.

Kõigepealt õnnestus Filip Djuricicil (Sassuolo) 71. minutil viigistada, aga Andrea Belotti (77. minutil) ja Sasa Lukici (79.) väravad tähendasid 3:1 edu juba Torinole.

Sassuolo kodupubliku ees tühjade pihkudega siiski ei jäänud: 84. ja 85. minutil löödi järjest väravad, autoriteks Vlad Chiriches ja Francesco Caputo.

Sassuolo jätkab nüüd hooaega kolme võidu ja kahe kaotusega, mis annab 11 punkti ja tabelis teise koha. Samas on enamikel võistkondadel üks mäng vähem peetud. Torino jaoks oli viik alles esimeseks punktiks pärast kolme kaotust.

Liiga liider on täisedu nelja võidu ja 12 punktiga AC Milan, kes läheb esmaspäeva õhtul kodus vastamisi AS Romaga.