Tottenhami kiire 3:0 edu ei toonud Gareth Bale'i tagasitulekumängus võitu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Gareth Bale
Gareth Bale Autor/allikas: SCANPIX / EPA

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga viiendas voorus asus Tottenham Hotspur kodus West Ham Unitedi vastu 16. minutiks 3:0 juhtima, aga ei suutnud võitu vormistada.

Son Heung-Min viis Tottenhami juba avaminutil ette ja peagi lõi kaks väravat ka Harry Kane. Seda kõike jälgis pingilt Gareth Bale, kes seitsmeaastase pausi järel taas klubi rivistusse kuulub.

Mängu 72. minutil vahetati kunagine Tottenhami lemmik, aga seejärel vahepealsed aastad Madridi Realis veetnud Bale ka väljakule, kuid viimasel kümnel minutil tabas meeskonda ootamatu lagunemine.

82. minutil avas West Hami skoori Fabian Balbuena ja kolm minutit hiljem lõi Tottenhami kaitsja Davinson Sanchez omavärava. West Ham jätkas üritamist ja Manuel Lanzini neljanda üleminuti tabamus kindlustas külalistiimile viigi.

Ainsana suutis pühapäeval kolm punkti teenis Aston Villa. Hooaega kolme võiduga alustanud Birminghami klubi ilus seeria jätkus tänu Ross Barkley esimese üleminuti väravale, mis ta 1:0 võõrsilvõidu Leicester City üle.

Päeva kaks varasemat kohtumist lõppesid 1:1 viigiga. Platsil käisid nendes kohtumistes Sheffield United - Fulham ja Crystal Palace - Brighton.

Tabelitipp: 1. Everton 13 punkti (5 mängust), 2. Aston Villa 12 (4), 3. Liverpool 10 (5), 4. Leicester 9 (5), 5. Arsenal 9 (5), 6. Tottenham 8 (5), 7. Chelsea 8 (5), 8. West Ham 7 (5).