Manchester City kaotas taas punkte, Everton jätkab täiseduga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Leeds Unitedi mängijad väravat tähistamas
Leeds Unitedi mängijad väravat tähistamas Autor/allikas: SCANPIX/EPA

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas ei suutnud Manchester City teist mängu järjest võidulisa teenida, kui eelmisel hooajal esiliiga võitnud Leeds Unitediga mängiti laupäeval 1:1 viiki.

Raheem Sterling (Manchester City) viis küll külalised 17. minutil kauni sooloväravaga juhtima, kuid Rodrigo (Leeds United) viigistas teisel poolajal nurgalöögi järel seisu.

Eelmisel hooajal Inglismaa meistrivõistlused teise kohaga lõpetanud City on alustanud uut hooaega võidu, kaotuse ja viigiga. Eelmisel nädalal jäädi 2:5 alla Leicesterile, avamängus alistati Wolverhampton Wanderers 3:1.

Üle pika aja taas kõrgliigas palliv Leeds kaotas enda hooaja avamängus napilt tiitlikaitsja Liverpoolile, ent pärast seda võideti Fulhami ja Sheffield Unitedit.

Laupäeval teenis taaskord võidulisa täiseduga jätkav Everton, kes sai 4:2 jagu Brightonist. Kodumeeskonna eest skooris kahel korral suvine täiendus James Rodriguez, täpsed olid veel Dominic Calvert-Lewin ja Yerry Mina. Brightoni väravad lõid Neal Maupay ja Yves Bissouma.

Õhtuses kohtumises alistas Newcastle United kodus Burnley 3:1.