West Ham lõpetas Leicesteri veatu seeria ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Leicesteri ründaja Kelechi Iheanacho, taustal tähistavad West Hami mängijad
Leicesteri ründaja Kelechi Iheanacho, taustal tähistavad West Hami mängijad Autor/allikas: SCANPIX/EPA

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas seni täisedu nautinud Leicester City kaotas pühapäeval koduväljakul 0:3 West Ham Unitedile.

Külalismeeskond haaras Michail Antonio 14. ja Pablo Fornalsi 34. minuti väravatest vaheajaks kaheväravalise eduseisu ja vormistas lõppskoori seitse minutit enne lõpuvilet, kui täpne oli Jarrod Bowen.

Hooaega võitudega West Bromwichi, Burnley ja Manchester City üle alustanud Leicester jätkab tabelis praegu teisel kohal, kuid neist võib mööduda õhtul Aston Villaga mängiv Liverpool.

Arsenal sai ühe kaotuse kõrvale kolmanda võidu, kui oli pühapäeval Bukayo Saka ja Nicolas Pepe väravatest 2:1 üle Sheffield Unitedist. Southampton alistas 2:0 West Bromi, Wolverhampton 1:0 Fulhami. Sheffield ja Fulham on kaotanud kõik neli seni peetud kohtumist.