Noored tähed tõid Dortmundi Borussiale teise võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Erling Haaland ja Giovanni Reyna

Saksamaa kõrgliigas sai Dortmundi Borussia koduväljakul jagu Freiburgist tulemusega 4:0, neist kahe autoriks oli Norra imelaps Erling Haaland, kellele andis resultatiivsed söödud Giovanni Reyna.

17-ameeriklane Reyna andis kogu kohtumise jooksul resultatiivse söödu kolmele väravale. 31. ja 66. minutil sahistas võrku Haaland ning 47. minutil Emre Can. Neljanda värava sepistasid Haaland ja Felix Passlack.

20-aastane norralane on sel aastal löönud 18 Saksamaa kõrgliiga mängu jooksul 17 väravat.

Dortmundi Borussia (6 punkti) hoiab nüüd liigatabelis kahe võidu ja ühe kaotusega teist kohta Frankfurdi Eintrachti (7) selja taga. Freiburg (4) on 11. kohal ning pühapäeval Berliini Herthaga kohtuv eelmise hooaja meister Müncheni Bayern (3) 12. kohal.

Teised tulemused: Frankfurdi Eintracht - Hoffenheim 2:1, FC Köln - Mönchengladbachi Borussia 1:3, Stuttgart - Leverkuseni Bayer 1:1, Bremeni Werder - Arminia Bielefeld 1:0.