Noored tähed särasid Dortmundi avamängus ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Erling Haaland ja Jadon Sancho
Erling Haaland ja Jadon Sancho Autor/allikas: SCANPIX/EPA

Dortmundi Borussia alustas uut Saksamaa jalgpallihooaega laupäeval saadud 3:0 võiduga Mönchengladbachi Borussia üle.

Dortmundile tõid võidu nende noored staarid. 35. minutil viis 17-aastane ameeriklane Giovanni Reyna sama vana inglase Jude Bellinghami söödust kodumeeskonna juhtima, 54. minutil realiseeris suvel 20. sünnipäeva tähistanud Erling Haaland penalti ning vormistas 77. minutil samuti 20-aastase Jadon Sancho söödust lõppskoori.

Ambitsioonikas Berliini Hertha alistas võõrsil 4:1 Bremeni Werderi, külaliste väravate eest hoolitsesid Peter Pekarik, Dodi Lukebakio, Matheus Cunha ja Jhon Cordoba.