Arsenal kaotas mängu ja väravavahi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Bernd Leno
Bernd Leno Autor/allikas: SCANPIX / PA

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas sai teise kaotuse järjest Londoni Arsenal, kes jäi võõrsil alla Brighton & Hove Albionile 1:2.

Pärast väravateta avapoolaega viis Nicolas Pepe külalised juhtima, aga kohtumise lõpp kuulus Brightonile: 75. minutil viigistas Lewis Dunk ja viiendal üleminutil lõi Neal Maupay kodumeeskonna võidutabamuse.

Arsenal pidi kohtumise jooksul ka väravavahti vahetama, sest Bernd Leno sai juba esimese poolaja lõpul viga ja tema asemel tuli puurisuule Emiliano Martinez.

Wolverhampton Wanderers alistas võõrsil West Ham Unitedi 2:0 ja Crystal Palace võõrsil Bournemouthi samuti 2:0.